KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14072167
nr 1407 2167
Isa Quensel
(1905-1981), Sverige
Färgkrita, Monogramsignerad, daterad 1979. Motivet: 30x39cm, yttermått inklusive ram: 52x59cm
Isa Quensel, svensk konstnär född 1905, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:20:32
4/7 15:26:43